«Урал» з кузовом повним гравію виявили за 30 метрів до кордону в Закарпатті (ФОТО)

15.05.2020 12:55
Прикордонники в Закарпатті піймали на гарячому крадіїв гравію

В Закарпатті, поблизу кордону, виявили черговий факт незаконного видобутку корисних копалин. Злочинців піймали учора під час патрулювання кордону на ділянці «Великий Бичків» прикордонники Мукачівського загону.
Вантажний автомобіль «Урал» з кузовом повним гравійно-піщаною сумішшю, прикордонники зупинили за 30 метрів до кордону. В кабіні окрім водія знаходилось ще два мешканці села Верхнє Водяне. Дозволу на видобування корисних копалин у прикордонній смузі чоловіки не мали. Місце незаконного видобутку прикордонники виявили на береговій відмілині річки Тиса, якою проходить кордон з Румунією.
Про факт правопорушення для подальшої перевірки законності видобутку корисних копалин було повідомлено співробітників Рахівського відділу поліції в Закарпатській області та складено протоколи про адмінправопорушення по ст. 202 КУпАП.
Крім того, про виявлення ознак злочину передбаченого ст. 240 ККУ «Порушення правил охорони або використання надр» направлено повідомлення до ГУ НП у Закарпатській області.
Варто зазначити, що надмірний та неконтрольований видобуток корисних копалин поблизу річок призводить до непередбачуваних наслідків під час повеней.

Об этом сообщает Звездный клуб


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/ural-z-kuzovom-povnym-graviyu-vyyavyly-za-30-metriv-do-kordonu-v-zakarpatti-foto”