Гео Лерос зробив скандальну заяву щодо прем’єра і міністерки енергетики

10.06.2020 13:38
последние новости в Украине останні новини в Україні

Нардеп Гео Лерос опублікував скандальну інформацію щодо міністерки енергетики Буславець. Депутат назвав її людиною Ріната Ахметова.

Об этом сообщает Преступная Россия

Скандальний народний депутат Гео Лерос заявив, що вважає прем’єр-міністра Дениса Шмигаля людиною олігарха Ріната Ахметова. На думку Лероса, це особливо помітно по ситуації в енергетиці.

Народний депутат заявив в інтерв’ю "Цензор. Нет", що він подавав документи, пов’язані з конфліктом інтересів міністерки енергетики Буславець. "Це людина, яка представляє інтереси Ріната Ахметова. Під час пресконференції я говорив, що це людина, яка лобіює інтереси монополіста-олігарха, знищуючи атомну енергетику в інтересах теплової. До речі, після заяв про Буславець мене запросили в "Право на владу" на 1+1. Через годину запрошення скасували", — розповів Лерос.

Раніше в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець відреагувала на звинувачення народного депутата Гео Лероса в тому, що її син працює в ОП "Енергоатом-Тейдінг" завдяки її сприянню. Буславець заявила, що не здивована заявою нардепа і очікувала певного бруду. ASPI news повідомляло, що Гео Лерос 28 травня влаштував брифінг біля входу до Національного агентства з питань запобігання корупції, на якому звинуватив у корупційних правопорушеннях виконуючу обов’язки міністра енергетики Ольгу Буславець.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/geo-leros-zrobiv-skandalnu-zayavu-schodo-premera-i-ministerki-energetiki”