Зеленський розповів про завдання перед новим головою НБУ

20.07.2020 13:52


Президент Володимир Зеленський заявив, що НБУ має бути "стовпом макроекономічної стабільності", а його монетарна політика підтримувати таку стабільність.

Об этом сообщает Дедал


Про це він сказав під час офіційного представлення нового голови НБУ.


"Я вірю, що, незважаючи на всі виклики та складнощі, новий очільник НБУ впорається з усіма ключовими завданнями. Найперше, Нацбанк має бути стовпом макроекономічної стабільності, а його монетарна політика підтримувати таку стабільність.


Як незалежний регулятор, НБУ має працювати на довгострокове економічне зростання в умовах стабільної національної валюти. Також перед главою НБУ стоять завдання по мінімізації впливу коронакризи на економіку та пришвидшення виходу з цієї кризи", — розповів Зеленський.
Також, за його словами, продовжувати співпрацю з міжнародними партнерами, з МВФ, Світовим банком та іншими потужними партнерами України.


"Не менш важливо запроваджувати системні рішення, які нарешті забезпечать дві довгоочікувані речі, це — реальні кредити для українського бізнесу та доступне іпотечне кредитування для всіх громадян. І для цього потрібні скоординовані кроки та зміни не лише від НБУ, а й від уряду, парламенту та судової системи України", — додав президент.


Нагадуємо:


16 липня Рада призначила на посаду голови Нацбанку голову правління "Укргазбанку" Кирила Шевченка.


Читайте також: НБУ має нового голову: чи варто вже бігти купувати долари


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/07/20/663144/”