Касові апарати у смартфоні встановило майже 22,5 тис. підприємців – Мінфін України

03.08.2020 15:39
У Мінфіні мають намір і надалі ініціювати нові проєкти, які полегшили б ведення бізнесу в Україні

Так звані касові апарати у смартфоні – аналог реєстратора розрахункових операцій (РРО) – встановило вже майже 22,5 тис. українських підприємців. Про це 3 серпня заявив міністр фінансів України Сергій Марченко, повідомляє пресслужба Мінфіну.

Об этом сообщает База компромата

"Такий показник свідчить про те, що ініціатива Мінфіну і Державної податкової служби сприймається і підтримується бізнесом. І ми будемо й надалі ініціювати нові проєкти, які полегшили б ведення бізнесу в Україні", – сказав Марченко.

У Мінфіні зазначили, що безкоштовне програмне РРО стало доступним для повноцінного використання на добровільних засадах із 1 серпня.

У відомстві вважають, що ведення програмного РРО є кроком до детінізації економіки та спрощення умов ведення підприємницької діяльності в Україні.

Програмне РРО "пРРОсто" взаємодіє через інтернет із сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс і виконує такі функції: формування, підпис, надсилання і видавання чеків установленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних та інші.

20 вересня 2019 року Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє використовувати програмні РРО поряд із традиційними, а також зобов’язує фізосіб-підприємців першої – четвертої категорій використовувати РРО. Водночас введення програмних РРО не стосуватиметься фізосіб, а також фізосіб-підприємців, які перебувають на першій групі оподаткування. 17 грудня його підписав президент України Володимир Зеленський.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/kasovi-aparati-v-smartfoni-vstanovili-majzhe-22-5-tis-pidprijemtsiv-minfin-ukrajini-1512118.html”