Шизоїд Костя Калоша (Костянтин Бєдовой) остаточно «з’їхав»: розповів про параною, ворожку і захист від «нежиті»

05.08.2020 12:11

Кримінальна «шістка» Костя Калоша (Костянтин Бєдовой) зізнався у психічному розладі, фейковій «службі» в зоні АТО і готовності здати зброю. Про це він написав у Facebook.

Об этом сообщает Устав Груп

Loading...

Калоша розповів, що все життя займався криміналом, однак зараз залишився без грошей: влада перекрила всі доходи. Заявив, що не бачить сенсу «боротися з неминучим» і грати в «кішкимишки». «Я проходжу лікування у нарколога та обстежуюсь у психіатра. Мені діагностували шизотипічний розлад особистості. У зв’язку з цим готовий здати зброю», — написав Калоша.

Він сказав, що не боїться залишитися беззбройним, оскільки йому «наворожила баба Дуся»: «Наклала на мене захист від проклять, нежиті і злих духів. Закляттяоберіг захищає мене від ворогів і так званих друзів, які тільки й чекають, щоб прихопити собі шматок мого майна. Я вам, покидьки, більше не по зубах».

Популярні новини зараз
 • Кремль хоче «добити» Україну за два місяці: тривожний прогноз
 • Медики назвали групи людей, яким не страшний коронавірус
 • Вибух у Бейруті: останні новини про загиблих і фото масштабних руйнувань
 • Він написав, що не контролює агресію і веде себе неадекватно: «Раптова стрілянина в повітря лякає близьких. Віддаю собі звіт, що знаходитися поряд зі мною стало небезпечно. Занадто багато демонів всередині».

  Він також зізнався, що не служив в зоні АТО, а фотографії нібито з місця бойових дій — постановочні. А також, що має заборонене в Україні подвійне громадянство і є громадянином Ізраїлю. «У зв’язку з перерахованим вище прошу вилучити у мене зброю з непотрібності, а також з етичних міркувань та міркувань безпеки», — додав Калоша.

  Нагадаємо, Костя Калоша — відома в кримінальних колах «шістка». В кінці 1990-х – початку 2000-х він перебував в ОЗУ Віктора Рибалки, де відповідав за брудну роботу: рекет, наркоторгівлю, кришував проституцію. Кілька років переховувався в Ізраїлі. У 2005 році повернувся в Україну й оселився на ринку наркоторгівлі і проституції. Центром його діяльності стали нічні клуби «Заїр» і «Дискотека 2000», їх Калоша перетворив на «мекку» для наркоманів і любителів продажної любові. «Жертвам пропонували спробувати наркотики, часто — безкоштовно. Потім пропонували знову і знову безкоштовно, поки не виникала залежність. Готових «клієнтів» брали в обіг: за чергову дозу вимагали гроші, шантажували, залучали до незаконного бізнесу. Дівчатам, які потрапили в наркотичні мережі Калоші, доводилося відпрацьовувати дози проституцією в «Заїрі», — писав Антикор.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/08/05/shizoyid-kostya-kalosha-kostyantin-byedovoj-ostatochno-z-yihav-rozpoviv-pro-paranoyu-vorozhku-i-zahist-vid-nezhiti/”