​Джо Байден призначив трьох нових членів своєї команди по боротьбі з пандемією

01.12.2020 23:25

Йдеться про Джейн Гопкінс, Джилл Джим і Девіда Майклса, які мають, за словами Байдена, зміцнити команду, сприяючи тому, щоб в ході планування зусиль по боротьбі з пандемією враховувалися результати лікування і питання, пов’язані з трудовими ресурсами, повідомляє «Голос Америки».

Об этом сообщает Репортер

Джейн Гопкінс спеціалізується в області психіатрії та є членом робочої групи штату Вашингтон по боротьбі з коронавірусом.

Представниця народу Навахо Джилл Джим є виконавчим директором Департаменту охорони здоров’я народності Навахо. Її спеціальність — профілактика хронічних захворювань і проблеми соціальної нерівності серед корінних американців.

Девід Майклс — епідеміолог і фахівець в області екологічних аспектів охорони здоров’я, а також професійних захворювань. Він — професор департаменту глобальної охорони здоров’я Університету імені Джорджа Вашингтона.

За оцінками фахівців, сьогодні в світі зафіксовано понад 62 мільйони випадків захворювання коронавірусом. У США число інфікованих перевищило 13 мільйонів. На другому місці — Індія (понад 9 мільйонів), а на третьому — Бразилія (6 мільйонів).

Фото АР


Джерело статті: “https://k-z.com.ua/myr/55432-dzho-bayden-priznachiv-troh-novih-chleniv-svoeyi-komandi-po-borotbi-z-pandemieyu”