У Москві жорстоко побили агентів Путіна: опубліковано відео бійки

16.05.2019 15:28

У столиці Росії, Москві, сталася масова бійка, в ході якої були побиті двоє співробітників ФСБ.

Відповідне відео було опубліковано на Youtube каналі "Baza".

Як повідомляється, бійка нібито почалася через те, що один із співробітників спецслужби занадто довго перебував у туалеті."Офіцери ФСБ Тимур Соколов і Роберт Чатурян стали жертвами, мабуть, найдивніших барних розборок в історії. Вони не співали погані пісні, не замовляли негативну музику і навіть не чіпали чужих жінок. Роберт Чатурян всього лише сходив в туалет, а коли вийшов звідти, на нього напали. Ударили в обличчя відразу, без зайвих розмов. Роберт лише встиг запитати: "За що?" — і почув: "Скільки можна там сидіти було?", — йдеться у підписі до відео.

Обидва співробітника ФСБ були серйозно побиті. Тимур Соколов отримав травми голови і обличчя, у нього зламана щелепа. Роберт Чатурян постраждав менше. Порушено кримінальну справу.

Нагадаймо, як раніше повідомляв "Апостроф", у Владивостоці на турнірі з самбо трапилася бійка за участю двох спортсменок.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2019-05-16/v-moskve-jestoko-izbili-agentov-putina-opublikovano-video-draki/162955”