Прикордонники відпрацювали захист узбережжя Азовського моря від вторгнення ворожого десанту

13.06.2019 10:30
Прикордонники відпрацювали захист узбережжя Азовського моря від вторгнення ворожого десанту


Бойові екіпажі БТР і Humvee виконували маневри і влучно били по цілях
Українські прикордонники зі складу Об’єднаних сил провели навчання на узбережжі Азовського моря, протягом яких відпрацювали відбиття ворожого десанту.

Про це повідомив прес-центр штабу ООС у Фейсбуці.


"Бойові екіпажі БТР і Humvee Донецького прикордонного загону в польових умовах, наближених до бойових, укотре відпрацювали питання участі прикордонних підрозділів у протидесантній обороні узбережжя Азовського моря в районі проведення операції Об’єднаних сил. Незважаючи на різкі зміни погоди — від спеки до проливних дощів, «зелені берети» здійснили маневрування на броньованій техніці і влучно били по цілях, у тому числі на ходу", — йдеться в повідомленні.
Фото: Скріншот відео


Зазначають, що військовослужбовці удосконалили практичні навички механіків-водіїв з управління бойовою технікою, а також навідників баштово-кулеметних установок у знанні матеріальної частини зброї та ведення вогню вдень і вночі.


Для розвідки розташування противника, місцевості та коригування вогню також застосовувалися безпілотники.


Нагадаймо, раніше, в травні, підрозділи ООС на навчаннях відпрацювали знищення морського десанту противника.Джерело статті: “http://ua-independent.com/prykordonnyky-vidpratsiuvaly-zakhyst-uzberezhzhia-azovskoho-moria-vid-vtorhnennia-vorozhoho-desantu”