У Японії створюють космічний спецпідрозділ «для самооборони»

05.08.2019 14:17
Нині японський уряд розробляє наземну спостережну систему за космосом, з радаром та оптичним телескопом, що повинна запрацювати у 2023 році — У Японії створюють космічний спецпідрозділ «для самооборони»
Нині японський уряд розробляє наземну спостережну систему за космосом, з радаром та оптичним телескопом, що повинна запрацювати у 2023 році


У підрозділі, що базуватиметься в Токіо, служитимуть близько 70 людей


Уряд Японії планує до 2020 року створити космічний підрозділ для самооборони країни.


Про це повідомляє газета The Yomiuri Shimbun з посиланням на кілька урядових джерел.


«Уряд (Японії — ред.) завершує процедуру щодо створення космічного підрозділу для самооборони країни до 2020 року», — йдеться у повідомленні.






За даними газети, у підрозділі, що базуватиметься в Токіо, служитимуть близько 70 людей.




1_07


Своїм рішенням Японія не хоче відставати від США, Китаю та Росії, які вже висловили бажання використовувати космос у військових цілях.


Як повідомляє The Yomiuri Shimbun, нині японський уряд розробляє наземну спостережну систему за космосом, з радаром та оптичним телескопом, що повинна запрацювати у 2023 році.


Зазначається, що спочатку Токіо планувало створити космічний підрозділ у 2022 році до початку роботи цієї спостережної системи, проте, рішення було пришвидшено у зв’язку з активністю інших країн у цьому питанні.


Як повідомлялося 20 лютого, президент США Дональд Трамп підписав указ про створення космічних військ.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/u-yaponiji-stvoryuyut-kosmichniy-specpidrozdil-dlya-samooboroni-615585.html”