У Москві почали розгін та затримання учасників мітингу за вільні вибори

10.08.2019 16:43

Про це повідомляє «Медуза».

Затримання проводяться на Чистопрудному бульварі і біля метро Китай-місто. Прохід багатьма вулицями в центрі Москви перекрила поліція.

Біля метро «Китай-місто» почався розгін.

Водночас, у Санкт-Петербурзі поліція затримала близько 40 учасників пікету біля Гостинного двору на підтримку московських мітингів.

Також «Нова газета» повідомила, що на акції затримали їхню журналістку Ліліт Саркісян. Крім того, затримали журналіста «Комерсанта» і видання «Форпост Північно-Захід», а також журналіста видання «Активатика» Тимофія Тумашевича. За його словами, в його автобусі перебувають 25 затриманих.

«Провладний провокатор розпилив дівчині в обличчя невідому рідину. Його наздогнав кандидат в муніципальні депутати на Василівському острові Олексій Касаткін, чоловік розпилив йому в обличчя перцевий балончик. Обох доставили в автобус, потім провокатора пересадили в інший. Касаткіну викликали швидку», — повідомив журналіст.

Раніше повідомлялось, що у Москві на проспекті Сахарова почався узгоджений мітинг за вільні вибори та звільнення затриманих під час попередніх мітингів, яку не були узгоджені з владою.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/u-moskvi-pochali-rozgin-ta-zatrimannya-uchasnikiv-mitingu-za-vilni-vibori”