Дитину били і душили: спливли страшні деталі самогубства хлопчика з України в Китаї

23.09.2019 18:23

Напередодні самогубства 13-річного українця в Китаї Івана Лю, учитель бив його, штовхав і навіть душив.

Об этом сообщает http://gazetadosblogueiros.com


Про це повідомляє Страна.


Учитель Чжан Сяо Цюнь, як розповіла мама школяра, постійно бив і штовхав підлітка, міг вибити з-під нього стілець, а півроку тому душив хлопчика. Після цього інциденту батьки зняли побої, і директор пообіцяв захистити хлопчика і перевести його в інший клас, але так цього і не зробив.


На початку нового навчального року конфлікт з Чжаном загострився, в результаті все закінчилося трагічно. При цьому, учитель, який довів дитину до самогубства, продовжує працювати в школі.


У той же час, в цій школі погано поводилися не тільки із загиблим хлопчиком. Так, в минулому році дівчинка з паралельного класу таким же чином намагалася покінчити життя самогубством. Вона вистрибнула з вікна школи, де навчався загиблий. І також не було проведено жодного розслідування.


Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", в селі Багачівка, Миколаївській області, 11-річна дитина виявила на горищі власного будинку батьків, які повісилися.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-09-23/rebenka-bili-i-dushili-vsplyili-strashnyie-detali-samoubiystva-malchika-iz-ukrainyi-v-kitae--/175364”