"Путін – апостол!" Офіцер ЗСУ показав, як зомбують росіян. Відео

19.11.2019 08:27

У мережі з’явилося відео, на якому літній чоловік зізнається в любові президенту Росії Володимиру Путіну. Крім того, фанатик весь час повторює пропагандистські штампи про те, що існування країни-агресора без нього неможливе.

Красномовний ролик показав на своїй сторінці у Facebook офіцер ЗСУ, полковник Анатолій (Штірліц) Штефан. Він починається з того, що до чоловіка підходить російський журналіст і питає, як той уявляє собі Росію без Путіна (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

"Росії без Путіна не може бути! Путін – це Богом даний Росії! Путіна треба благословляти! Він як апостол Росії. Ми любимо Путіна!" – відповів пенсіонер, уточнивши при цьому, що з усіх ЗМІ він дивиться тільки пропагандистський "Перший канал".

Фанат Путіна

Фанат Путіна

Новини
"Повзають на своїх кораблях!" "Загін Путіна" пригрозив НАТО повним знищенням

У коментарях українці жахнулися тому, наскільки сліпо громадяни країни-агресора довіряють своєму лідеру, і засудили їх за це.

"Суть всієї країни у 35 секундах", "Звичайне зомбі", "Вся суть хомопутінікуса в одній людині", – пишуть люди під відео.

"Путін – апостол!" Офіцер ЗСУ показав, як зомбують росіян. Відео

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • в Росії за останні два роки знизився рівень симпатії до президента РФ Володимира Путіна. Про це свідчить соціологічне опитування "Левада-центру". Згідно з даними, в симпатії Путіну зізнався приблизно кожен четвертий росіянин (24%), тоді як два роки тому – третина населення (32%).


  • Водночас найбільшою довірою серед жителів окупованого Росією Донбасу користується президент РФ Володимир Путін.


Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.


Уникальное нафталановое масло, которое лечит псориаз, экзему, артриты, дерматиты и много других заболеваний, можно купить в Украине с доставкой на сайте http://onlinemedicus.com


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/russia/putin-apostol-ofitser-zsu-pokazav-yak-zombuyut-rosiyan-video.htm”