На Буковині за корупцію оштрафували близько 300 осіб

06.12.2019 19:18
На Буковині за корупцію оштрафували близько 300 осіб

На Буковині з початку року до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, притягнуто 270 громадян.

Об этом сообщает http://polit-mix.net

Про це повідомляє пресслужба прокуратури в Чернівецькій області, пише molbuk.ua

"Відповідно до чинних спільних міжвідомчих документів у 2019 році прокуратурою області погоджено складання уповноваженими посадовими особами органів Національної поліції 278 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією", — йдеться у повідомленні.

Прокурорами забезпечено участь у розгляді судами вказаних протоколів, як результат – до адміністративної відповідальності притягнуто 270 осіб.

Серед них: депутати місцевих рад; посадові особи органів місцевого самоврядування; посадові особи юридичних осіб публічного права; посадові особи цивільного захисту; колишні працівники поліції; державні службовці тощо.

З 18.10.2019 введено у дію Закон України " Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції " . Тепер, відповідно до статті 255 КУпАП, уповноважені посадові особи Національного агентства з питань запобігання корупції складають протоколи щодо правопорушень, пов’язаних з корупцією, вчинених службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище (особи, посади яких належать до посад державної служби категорії " А " або " Б " , судді, прокурори, слідчі тощо).

Уповноважені посадові особи Національної поліції складають протоколи щодо всіх інших осіб.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/187867-na-bukovyni-za-korupciyu-oshtrafuvaly-blyzko-300-osib.html”