Справу щодо резонансного вбивства в Каховці передали в обласне управління поліції

05.01.2020 02:58

Начальник поліції Херсонської області Олександр Прокудін заявив, що для неупередженого розслідування вбивства чоловіка за участі поліцейського справу передано у слідче управління обласного главку поліції.


Джерело: поліція Херсонської області у Facebook


Дослівно: "Наразі усі матеріали кримінального провадження передані у слідче управління обласного главку поліції для проведення неупередженого та всебічного розслідування. В разі доведення причетності працівника Каховського відділу поліції до скоєння злочину він понесе найсуворішу відповідальність, передбачену чинним законодавством."


Деталі: У поліції підкресли, що громадяни вимагаючи праведливого розслідування, палили шини кидали каміння та використовували піротехніку.


Прокудін запевнив, що подія перебуває на його особистому контролі. Він звернувся із закликом до користувачів соцмереж "з проханням утриматися від несправедливих висловів та коментарів на адресу поліції".


Передісторія:


  • Вранці 1 січня у Каховці 29-річний чоловік скоїв кілька пострілів з рушниці у 26-річного місцевого мешканця Володимира Чебукіна.
  • Від отриманих вогнепальних поранень потерпілий помер. Підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб без права внесення застави, поліція кваліфікувала подію як замах на вбивство. Під час перестрілки на місці був присутній співробітник поліції, який став основним свідком резонансного вбивства.
  • 4 січня, протестуючи проти бездіяльності правоохоронців, під відділ поліції в Каховці вийшли місцеві жителі. Вони закидали відділ димовими шашками і підпалили шини вимагаючи розслідування резонансної справи.
  • Очільник Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв пообіцяв контролювати хід розслідування щодо вбивства в Каховці за участі поліцейського, яке стало причиною протестів під відділом поліції.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/5/7236598/”