СБУ блокувала відшкодування незаконно сформованого ПДВ на півмільярда гривень

СБУ блокувала відшкодування незаконно сформованого ПДВ на півмільярда гривень
25.02.2020 21:46

Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України спільно з Державною фіскальною службою під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора блокувала відшкодування з бюджету незаконно сформованого податку на додану вартість у розмірі півмільярда гривень.

Об этом сообщает Роспрес


Про це повідомляє 1NEWS.


Під час проведення слідчих дій правоохоронці встановили, що в оборудці задіяно майже 100 комерційних структур, зареєстрованих у різних регіонах України. Їх реквізити використовували організатори та учасники так званих «транзитно-конвертаційних» груп.


Через ці суб’єкти господарювання вони надавали «послуги» з ухилення від сплати податків і обов’язкових платежів до державного бюджету через здійснення безтоварних операцій.


У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України, судом накладено арешт на суму незаконно сформованого ПДВ у розмірі майже 500 мільйонів гривень у системі електронного адміністрування платників податків.


Джерело: СБУ


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/sbu-blokuvala-vidshkoduvannya-nezakonno-sformovanogo-pdv-na-pivmilyarda-gryven.html”