Яка роль чоловіка під час вагітності жінки

Яка роль чоловіка під час вагітності жінки
16.03.2020 00:43

Виявляється, що чоловіки не завжди розрізняють періоди «до» і «під час» вагітності і далі живуть, як це було «до».

Об этом сообщает Преступная Россия

Насправді ж ситуація така, що під час вагітності треба вдвічі більше приділяти уваги жінці, не треба чекати, коли вона щось попросить.

Акушерка-гінекологиня Олена Мухіна підкреслює, що роль чоловіка під час вагітності колосальна: «Це людина, яка перебуває практично цілодобово поряд. Він спостерігає за усіма психологічними та фізичними змінами – плачем, зривами, вибухами емоцій, змінами у тілі».

При цьому жінка може вже не так багато часу приділяти чоловіку, утомлюватися. Це все може провокувати сварки.

У жінки відбуваються фізіологічні зміни і не завжди їй приємні зміни у фігурі.

«І у цей період дуже важливо, щоб вона відчувала підтримку свого чоловіка. Вона має почуватися коханою, красивою і бажаною, кожного дня своєї вагітності. Бо якщо вона хоч на мить засумнівається у тому, що стала цікавою чоловікові, то може впасти у глибоку депресію», – говорить Олена Мухіна.

Через вагітність багато речей жінці чимраз важче робити. І що більший строк, то менше вона зможе зробити без допомоги, тому необхідно якомога частіше пропонувати її.

Крім того, за словами Олени Мухіної, чоловік має стати своєрідним психологічним буфером – адже вагітна жінка може мати дивні побажання та примхи через зміни гормонального фону.

Цей період треба пройти разом, адже сім’я це спільний «проєкт» – і кожен має вносити свій вклад.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/life/advices/yaka-rol-cholovika-pid-chas-vagitnosti-zhinki-386157”