Нафта знову дешевшає після нетривалого зростання цін

26.03.2020 11:23

У другу половину дня середи, 25 травня, ціни на нафту знову почали падати, незважаючи на досить оптимістичний початок вранці.

Об этом сообщает Руспрес

Так, нафта Brent продовжила торгуватися у негативному тренді, втративши 2,8% вартості до $26,39 за барель.

Нафта знову дешевшає після нетривалого зростання цін

Ф’ючерс на нафту WTI на травень на електронних торгах у свою чергу знизився ще сильніше – до $ 3,46, опустившись таким чином на 3,4%.

Крім цього, в середу трейдери чекають публікації даних Міненерго США про зміну запасів палива в країні. Напередодні Американський інститут нафти (API) повідомив, що запаси нафти в країні минулого тижня скоротилися на 1,35 млн барелів, бензину — на 2,6 млн барелів, дистилятів — на 1,9 млн барелів.

Аналітики, опитані S&P Global Platts, в свою чергу, прогнозують збільшення запасів нафти на 2,5 млн барелів і скорочення запасів бензину і дистилятів на 2,4 млн барелів і 1,6 млн барелів відповідно.

Як повідомляв OBOZREVATEL :

  • Саудівська Аравія оголосила нафтову війну Росії і знизила ціни на нафту в Європі.


  • 6 березня переговори по угоді між країнами ОПЕК + по скороченню видобутку нафти завершилися повним провалом через позицію Росії.


  • Біржі в Європі впали на тлі обвалу нафтових котирувань, які відбулися після розпаду угоди Організації країн – експортерів нафти. Найбільше падіння продемонстрував індекс Лондонської біржі FTSE 100 – 8,54%.


  • Акції російських компаній на біржі в Лондоні впали після початку торгів. У лідерах падіння – папери нафтогазових компаній. Торги відкрилися зниженням на 17-33%.


  • Агентство Goldman Sachs спрогнозувало, що протягом II кварталу 2020 року вартість бареля нафти сорту Brent впаде до $20. Це означає, що ціна російської Urals може скласти $15-16 / барель.


  • Японський банк Mizuho передбачив падіння цін на нафту нижче нуля. Там вважають, що вільні сховища дуже швидко заповняться і виробникам доведеться доплачувати, щоб десь зберігати сировину.


  • Вартість бареля нафти марки Brent може впасти нижче $20 вже в середині квітня, а ціни на сорт WTI можуть опуститися аж до $15-17/бар.


Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Світові ціни на нафту" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/nafta-vpevneno-podorozhchala-na-tli-antikrizovih-zahodiv-ssha.htm”